Upratovanie firiem a domácností

Od roku 2003 poskytuje naša firma komplexné upratovacie služby ako pre firmy, tak aj pre domácnosti. Venujeme sa pritom bežným upratovacím činnostiam, ale do ponuky sme zaradili aj niečo navyše. Upratovanie nás jednoducho baví a spolupráca s nami je pre našich klientov potešením už niekoľko rokov.

Upratovanie 1 upratovanie 2 okno

  • Ponúkame Vám
  • Pravidelné upratovanie
  • Nepravidelné upratovanie
  • Upratovanie pred sviatkami
  • Upratovanie po rekonštrukciách
  • Upratovanie po maliarskych prácach
  • Upratovanie, umývanie okien a tepovanie

Ako sme Vám v úvode predstavili spolupráca s nami je férová a prehľadná, ešte pred začatím upratovacích prác spravíme obhliadku priestoru našim manažérom, ktorý zostaví určitý plán upratovania a presne Vám vyčísli cenu – manažér Vám bude po celý čas našej spolupráce k dispozícii a zároveň (ak bude potrebné) Vám každý mesiac vystaví presnú správu obsahujúcu informácie, o tom, čo a ako sa upratovalo. Týmto pre Vás docielime najoptimálnejšiu variantu poskytovaných služieb, ako z hľadiska praktického tak i cenového.   

Upratovanie je veľmi citlivou záležitosťou už len preto, že púšťate do svojej kancelárie, či domácnosti niekoho cudzieho. Tomuto aspektu v plnej miere rozumieme a aj v tomto prípade Vám vyjdeme v ústrety – naši pracovníci sú slušní, poctiví a diskrétni. Ak by Vám ale nami ponúkaný personál z určitých Vašich dôvodov nevyhovoval – zadarmo a v čo najkratšom čase sa postaráme o výmenu.

Vyskúšajte a presvedčte sa! Do Vášho priestoru prinesieme, lesk a čistotu!

Ceny

Pre bližšie a presnejšie informácie o cenách nás neváhajte kontaktovať, orientačný cenník si môžete pozrieť tu. Ceny určujeme individuálne v závislosti od vašich presných požiadaviek a rozsahu prác.

Sezónne akcie!

Pravidelne počas roka organizujeme rôzne akcie, kedy si môžete nechať svoju kanceláriu či byt poupratovať za zvýhodnené ceny. Sledujte nás, už koncom jesene si budete môcť nechať od nás vyleštiť okná za bezkonkurenčnú cenu!

Hľadáme!

Viac informácii v sekcii Kariéra.